Mollakendi Belediyesi

“MOLLAKENDİ AK HİZMETLERLE KALKINACAK”

Beldemizden Haberler

 “MOLLAKENDİ AK HİZMETLERLE KALKINACAK”

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, belde halkına hizmetin en kalitelisini sunacaklarını belirterek, büyük bir teveccüh göstererek kendilerine destek olan hemşehrilerinin güvenini boşa çıkarmayacaklarını kaydetti.
Beldenin tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak adına kolları sıvadıklarını belirten Başkan Doğan, Mollakendi’nin Ak hizmetlerle tanışacağını söyledi.
Göreve gelir gelmez belde sakinlerine hizmet sunan belediye personelleri ile toplantılar yapıldığını belirten Başkan Doğan, amaçlarının hizmette sınır tanımamak olduğunu kaydetti. Beldenin tüm mahallelerinde yaz sezonuyla birlikte belediye hizmetlerinin kendisini göstereceğini ifade eden Başkan Doğan, düğünler için belediyenin tahsis ettiği otobüslerden alınan ücretlerin kaldırıldığını sözlerine ekledi.

BAŞKAN DOĞAN “MOLLAKENDİ GELİŞECEK, KALKINACAK”
Mollakendi’nin gelişimine katkı sunacaklarını belirten Başkan Mehmet Enis Doğan açıklamasında şunları söyledi:
“Yerel seçimlerde belde sakinlerimizin büyük bir teveccühüyle bu makama layık görüldüm. Güzel beldemizi yeniden imar etmek ve hemşehrilerimizin güvenine mazhar olmak adına gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Gerek hibe projeleri ve gerekse belediyemiz imkânlarıyla hayata geçirilecek tüm projelerimizi belde sakinlerimizle istişare ederek yapacağız. Bizim tek derdimiz ve gayemiz bu güzel beldeyi ayağa kaldırmaktır. Bizlerin heyecanına ortak olan değerli belde sakinlerimizin güvenini asla boşa çıkarmayacak elimizden gelen gayretin fazlası için mücadele edeceğiz. Kısa bir zaman sonra beldemizde gerçekleştireceğimiz projelerimiz büyük ses getirecektir. Bu duygu ve düşüncelerle belde sakinlerimizin mutluluğunu esas alan hizmetlerin hayat bulacağını belirtiyorum.”
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Güntaşı Mahallemize Hayırlı Olsun

BAŞKAN DOĞAN SEÇİM ÖNCESİ SÖZ VERMİŞTİ, SÖZÜNÜ TUTTU
Mollakendi Belediye Başkanlığı görevine geldikten sonra kolları sıvayan Başkan Mehmet Enis Doğan, seçim öncesi verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Belediye hizmet binasının tadilatı, belediye binası çevresi peyzaj düzenleme çalışmaları, camilerin aydınlatılması sonrasında Köğenk (Güntaşı) Mahallesi’ne havuz ve şelale kazandıran Doğan, çocuklara verdiği sözleri de yerine getiriyor.

“GÜNTAŞI MAHALLEMİZE ÇOK YAKIŞTI”
Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, “Ben seçimlerde aday iken çocuklara havuz yapacağımı ve çok güzel bir meydan yapacağımı ifade etmiştim. Bugün Mollakendi Belediyesi Güntaşı Mahallesi’ndeyiz. Eski ismiyle Köğenk köyündeyiz. Bugün iki buçuk aylık bir çalışmanın neticesinde mahallemize şelale ve havuzu kazandırdık” ifadelerini kullandı.

“BUNDAN SONRA DA AYNI TEMPODA ÇALIŞACAĞIZ”
Başkan Mehmet Enis Doğan, “Buranın eski hali içler acısıydı. Çalışmaları olsun, alt yapısı olsun, üst yapısı olsun yüzde 95’ini bitirdik. Bugün bu çocukların mutluluğu, bu çocukların sevinci, bu çocukların buradaki o heyecanını ben kalben yaşıyorum ve çok mutluyum. Onları böyle mutlu gördüğümden dolayı çok mutlu oluyorum. Belki bu çocukların duası beni buraya getirdi. Ben kendimi bildiğim günden beri hep çocukların yanında oldum. Çocuklara vermiş olduğum sözlerden dolayı da bugün bunu yerine getirdim” şeklinde konuştu.

“ÇOCUKLARIMIZ BURADA BİR HEYECANI YAŞASINLAR”
Başkan Doğan, “Buranın maliyeti yaklaşık 1 milyona yakın oldu. Çardağımız, şelalemiz, havuzumuz Güntaşı mahallemize çok yakıştı. Henüz daha tam anlamıyla bitmese de çocuklarımızın yaz ayları bitmeden burada gönüllerince eğlenmesini arzu ettik” dedi.
 

DEVAMI

BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Enis DOĞAN
MOLLAKENDİ BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • HALKLA İÇ İÇE
  • Türbeler
  • Beldemizden Resimler

Videolar

  • Mollakendi Tanıtım