Mollakendi Belediyesi

Başkan Doğan’dan Ziyaret

Belediyemizden Haberler

Başkan Doğan’dan Ziyaret

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığ eski Valisi, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Elazığ’da görev yaptığı yıllarda hemşehrilerimizin gönlünde taht kuran Sayın Zorluoğlu ile Mollakendi Beldesi hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını kaydeden Başkan Doğan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zorluoğlu’nun Mollakendi için gereken desteği sunacağını ifade etti.
Başkan Doğan ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sayın Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız kıymetli ağabeyim Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledik. Rekor bir oy oranıyla başkanlık görevine seçilen ve geçtiğimiz günlerde AK Parti Kızılcahamam Kampında Sayın Cumhurbaşkanımızın elinden başarı belgesini alan Başkanımız Zorluoğlu, Trabzon’da hayırlı hizmetlere imza atacaktır. Kendileriyle yaptığımız görüşmelerimiz ışığında beldemizin durumunu ve belediyemizin ihtiyacı olan makine ekipmanını dile getirdik. Mollakendi Beldesi için elinden gelen çabayı sergileyeceğini kaydeden Sayın Başkanımıza belde sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum.”
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Mollakendi Belde sakinlerine ve tüm Elazığlılara selamlarını iletti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Doğanın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Doğan, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin değerlerini, demokrasiyle taçlandırma başarısı gösteren Ülkemiz, barışı esas alan dış politikasıyla, köklü tarihi geçmişi, zengin kültürü ve jeopolitik konumuyla bölgemizin ve dünyanın parlayan yıldızı haline gelmiştir.

Cumhuriyetimiz, gücünü milletimizin ortak iradesinden alarak çok önemli mesafeler kat etmiş ve belirlediği 2023 hedeflerine doğru kutlu yürüyüşünü sürdürmektedir. Aziz şehitlerimizin kanlarıyla ve milletimizin büyük fedakârlıklarla kurduğu Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak hepimizin en önemli görevi ve sorumluluğudur.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularla kutluyorum.”

DEVAMI

Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulunduk

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Mehmet Enis Doğan, ziyaretlerinde Başsavcı Köse, Emniyet Müdürü Sel ve İl Jandarma Komutanı İnan'a görevlerinde başarı dileklerini iletti.

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:
“Elazığ'ın huzuru ve güvenliği için kurumlar arası işbirliğinin son derece önemli olduğunu vurgulayarak: "Güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız. Bize ne görev düşerse seve seve yaparız. Bu kapsamda Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret ettik. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, kamu kurum ve kuruluşlarının desteği çok önemli. Bu kapsamda karşılıklı işbirliği içinde ilimize ve hemşerilerimize en iyi hizmeti vermeleri konusunda bizler de üzerimize düşeni yapmak için gayret sarf edeceğiz."
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Enis DOĞAN
MOLLAKENDİ BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • HALKLA İÇ İÇE
  • Türbeler
  • Beldemizden Resimler

Videolar

  • Mollakendi Tanıtım