Mollakendi Belediyesi

Beldemizi Şantiye Alanına Çevirdik

Belediyemizden Haberler

Beldemizi Şantiye Alanına Çevirdik

Beldeyi Şantiye Alanına Çevirdik
“Göreve başladığımızın ikinci günü kazmayı vurduk” diyen Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, beldeye doğalgaz gelmesi için görüşmelere başladığını ifade etti.
31 Mart seçimlerinde Mollakendi Beldesi’nden belediye başkanlığına seçilen Mehmet Enis Doğan Beldede çalışmalarını sürdürüyor. Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığlıların ramazanını hayırlı etti.

 DOĞAN: GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HER TARAF ŞANTİYE ALANINA DÖNDÜ
 Beldeyi şantiye alanına çevirdiğini ifade eden Başkan Doğan, doğalgazın beldeye gelmesi için çalışmalara başladığını söyleyerek, “Zaten gördüğünüz gibi her taraf şantiye alanına döndü. Çalışıyoruz, yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Dün Enerji Bakanımızla görüştüm. Enerji bakanımızın bana sözü vardı doğalgazla alakalı telefonda görüştüm kendisiyle. Bayramdan sonra yanına gelmemi bir an önce dosyalarımızı, projelerimizi hazırlayıp gelmemi istedi. Bende bayramdan sonra Allah nasip ederse gideceğim. Doğalgazımızı en kısa zamanda en azami şekilde bir an önce kazandırmanın gayreti ve çabası içerisinde olacağım” diye ifade etti.

DOĞAN: YAPTIĞIM HER ŞEY AVRUPA STANDARTLARINDA
 Başkanlık makamının ikinci gününde kazmayı vurduklarını ifade eden Başkan Doğan, “yaptığımız her şey Avrupa standartlarında” diyerek, “4. Murat Ahmet Peke Baba hazretlerimizin yapmış olduğu camii 4. Murat o yıllarda. Şimdi biz oranın ışıklandırmasını bitirdik ramazanda araya girmeden kazandırdık orayı. Belediye binamız zaten yıkılmış gidiyordu herkes malum görüyordu. Allah’a şükür yüzde altmışını tamamladım. Geldiğimin ikinci günü kazmayı vurdum. İnşallah Allah nasip ederse 20 güne kadar belediye binamızı bitireceğim. Camimiz zaten bitti. Taziye evinin tuvaletleri çok kötü bir şekildeydi. Oraları hep yeni baştan yaptırdım. Avrupa standartlarında yaptırdım. Yaptığım her şey Avrupa standartlarında. Mali hizmetler müdürüm, yazı işleri müdürüm onlarla devamlı istişare ederek önemli gereken neyse yapıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerinde bulundu. Öte yandan Başkan Mehmet Enis Doğan “Mollakendi Belediyesi 1/1000’lik uygulamalı imar planı yapım işimizde kurum görüşleri tamamlanmak üzere. Hâlihazır harita çizimlerimiz tamamlandı. 1-2 gün içerisinde teslim edilecek. Jeolojik Etütlerimiz 52 noktada olacak şekilde belde genelinde başladı. Yine bu etütlerimizin son 5 adedi kaldı. Akabinde en geç 10 gün içerisinde tamamlanıp teslim edilecek. Jeofizik Etütlerimiz tamamlandı evraklar teslim aşamasında. Halihazır haritalarımızın tamamlanması ile SUKAP içme suyu projelerimizin çizim işlemlerinde de büyük ölçüde ilerleme kat edildi. Ortalama bayram sonrasında projelerimiz de teslim edilecek” dedi.


Elazığ Son Haber
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Milletvekili Balıktan Ziyaret

MİLLETVEKİLİ BALIK’TAN
BAŞKAN DOĞAN’A ZİYARET
 
AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 31 Mart yerel seçimlerinde Mollakendi Belediye Başkanı olarak seçilen Doğan’ın hayırlı hizmetlere imza atacağını kaydeden Milletvekili Sermin Balık Mollakendi’nin hak ettiği yere geleceğini söyledi.
BAŞKAN DOĞAN
“MOLLAKENDİ HİZMETLERLE ŞAHLANACAK”
Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Milletvekili Balık’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi:
“AK Parti Elazığ Milletvekilimiz Sermin Balık ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yıllardır rutin belediyecilik hizmetinden başka bir çalışmanın yapılmadığı beldemize güzel projeler kazandıracağız. Belde sakinlerimiz hizmetin en kalitelisini, en güzelini hak etmektedir. Bizlerin ufkunu açan değerli milletvekillerimizin de desteğini alarak beldemizin gelişmişlik düzeyini artıracağız. Ramazan ayında belediye binamızın tadilatını gerçekleştirdik. Bayram sonunda tamamlanacak çalışmalarla yeni bir yüze kavuşacak olan hizmet binamızın hayırlı olmasını diliyorum. Yine cami lavabolarına bir estetik katarak tadilat çalışmalarını gerçekleştirdik. Beldemizin bundan sonra her mahallesinde farklı bir çalışmamız söz konusu olacak. Bizlerin her zaman yanında olan değerli milletvekillerimize şükranlarımı sunuyorum.”
 MİLLETVEKİLİ BALIK “BAŞKANIMIZA GÜVENİYORUZ”
AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ise ziyarette yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Mollakendi Belde sakinlerimizin teveccühü ile belediye başkanı olarak seçilen Mehmet Enis Doğan kardeşimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. AK Parti belediyeciliği burada kendini gösteriyor. Başkanımız belde sakinlerinin gönlünde taht kuracak güzel projelere imza atacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle kendilerine başarılar diliyorum.”
 

DEVAMI

Anneler Günü Kutlu Olsun

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Enis DOĞAN
MOLLAKENDİ BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • HALKLA İÇ İÇE
  • Türbeler
  • Beldemizden Resimler

Videolar

  • Mollakendi Tanıtım