Mollakendi Belediyesi

Beldemizi Şantiye Alanına Çevirdik

Belediyemizden Haberler

Beldemizi Şantiye Alanına Çevirdik

Beldeyi Şantiye Alanına Çevirdik
“Göreve başladığımızın ikinci günü kazmayı vurduk” diyen Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, beldeye doğalgaz gelmesi için görüşmelere başladığını ifade etti.
31 Mart seçimlerinde Mollakendi Beldesi’nden belediye başkanlığına seçilen Mehmet Enis Doğan Beldede çalışmalarını sürdürüyor. Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığlıların ramazanını hayırlı etti.

 DOĞAN: GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HER TARAF ŞANTİYE ALANINA DÖNDÜ
 Beldeyi şantiye alanına çevirdiğini ifade eden Başkan Doğan, doğalgazın beldeye gelmesi için çalışmalara başladığını söyleyerek, “Zaten gördüğünüz gibi her taraf şantiye alanına döndü. Çalışıyoruz, yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Dün Enerji Bakanımızla görüştüm. Enerji bakanımızın bana sözü vardı doğalgazla alakalı telefonda görüştüm kendisiyle. Bayramdan sonra yanına gelmemi bir an önce dosyalarımızı, projelerimizi hazırlayıp gelmemi istedi. Bende bayramdan sonra Allah nasip ederse gideceğim. Doğalgazımızı en kısa zamanda en azami şekilde bir an önce kazandırmanın gayreti ve çabası içerisinde olacağım” diye ifade etti.

DOĞAN: YAPTIĞIM HER ŞEY AVRUPA STANDARTLARINDA
 Başkanlık makamının ikinci gününde kazmayı vurduklarını ifade eden Başkan Doğan, “yaptığımız her şey Avrupa standartlarında” diyerek, “4. Murat Ahmet Peke Baba hazretlerimizin yapmış olduğu camii 4. Murat o yıllarda. Şimdi biz oranın ışıklandırmasını bitirdik ramazanda araya girmeden kazandırdık orayı. Belediye binamız zaten yıkılmış gidiyordu herkes malum görüyordu. Allah’a şükür yüzde altmışını tamamladım. Geldiğimin ikinci günü kazmayı vurdum. İnşallah Allah nasip ederse 20 güne kadar belediye binamızı bitireceğim. Camimiz zaten bitti. Taziye evinin tuvaletleri çok kötü bir şekildeydi. Oraları hep yeni baştan yaptırdım. Avrupa standartlarında yaptırdım. Yaptığım her şey Avrupa standartlarında. Mali hizmetler müdürüm, yazı işleri müdürüm onlarla devamlı istişare ederek önemli gereken neyse yapıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerinde bulundu. Öte yandan Başkan Mehmet Enis Doğan “Mollakendi Belediyesi 1/1000’lik uygulamalı imar planı yapım işimizde kurum görüşleri tamamlanmak üzere. Hâlihazır harita çizimlerimiz tamamlandı. 1-2 gün içerisinde teslim edilecek. Jeolojik Etütlerimiz 52 noktada olacak şekilde belde genelinde başladı. Yine bu etütlerimizin son 5 adedi kaldı. Akabinde en geç 10 gün içerisinde tamamlanıp teslim edilecek. Jeofizik Etütlerimiz tamamlandı evraklar teslim aşamasında. Halihazır haritalarımızın tamamlanması ile SUKAP içme suyu projelerimizin çizim işlemlerinde de büyük ölçüde ilerleme kat edildi. Ortalama bayram sonrasında projelerimiz de teslim edilecek” dedi.


Elazığ Son Haber
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Doğanın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Doğan, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin değerlerini, demokrasiyle taçlandırma başarısı gösteren Ülkemiz, barışı esas alan dış politikasıyla, köklü tarihi geçmişi, zengin kültürü ve jeopolitik konumuyla bölgemizin ve dünyanın parlayan yıldızı haline gelmiştir.

Cumhuriyetimiz, gücünü milletimizin ortak iradesinden alarak çok önemli mesafeler kat etmiş ve belirlediği 2023 hedeflerine doğru kutlu yürüyüşünü sürdürmektedir. Aziz şehitlerimizin kanlarıyla ve milletimizin büyük fedakârlıklarla kurduğu Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak hepimizin en önemli görevi ve sorumluluğudur.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularla kutluyorum.”

DEVAMI

Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulunduk

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Mehmet Enis Doğan, ziyaretlerinde Başsavcı Köse, Emniyet Müdürü Sel ve İl Jandarma Komutanı İnan'a görevlerinde başarı dileklerini iletti.

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:
“Elazığ'ın huzuru ve güvenliği için kurumlar arası işbirliğinin son derece önemli olduğunu vurgulayarak: "Güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız. Bize ne görev düşerse seve seve yaparız. Bu kapsamda Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret ettik. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, kamu kurum ve kuruluşlarının desteği çok önemli. Bu kapsamda karşılıklı işbirliği içinde ilimize ve hemşerilerimize en iyi hizmeti vermeleri konusunda bizler de üzerimize düşeni yapmak için gayret sarf edeceğiz."
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Enis DOĞAN
MOLLAKENDİ BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • HALKLA İÇ İÇE
  • Türbeler
  • Beldemizden Resimler

Videolar

  • Mollakendi Tanıtım