Mollakendi Belediyesi

Beldemizi Şantiye Alanına Çevirdik

Belediyemizden Haberler

Beldemizi Şantiye Alanına Çevirdik

Beldeyi Şantiye Alanına Çevirdik
“Göreve başladığımızın ikinci günü kazmayı vurduk” diyen Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, beldeye doğalgaz gelmesi için görüşmelere başladığını ifade etti.
31 Mart seçimlerinde Mollakendi Beldesi’nden belediye başkanlığına seçilen Mehmet Enis Doğan Beldede çalışmalarını sürdürüyor. Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Elazığlıların ramazanını hayırlı etti.

 DOĞAN: GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ HER TARAF ŞANTİYE ALANINA DÖNDÜ
 Beldeyi şantiye alanına çevirdiğini ifade eden Başkan Doğan, doğalgazın beldeye gelmesi için çalışmalara başladığını söyleyerek, “Zaten gördüğünüz gibi her taraf şantiye alanına döndü. Çalışıyoruz, yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Dün Enerji Bakanımızla görüştüm. Enerji bakanımızın bana sözü vardı doğalgazla alakalı telefonda görüştüm kendisiyle. Bayramdan sonra yanına gelmemi bir an önce dosyalarımızı, projelerimizi hazırlayıp gelmemi istedi. Bende bayramdan sonra Allah nasip ederse gideceğim. Doğalgazımızı en kısa zamanda en azami şekilde bir an önce kazandırmanın gayreti ve çabası içerisinde olacağım” diye ifade etti.

DOĞAN: YAPTIĞIM HER ŞEY AVRUPA STANDARTLARINDA
 Başkanlık makamının ikinci gününde kazmayı vurduklarını ifade eden Başkan Doğan, “yaptığımız her şey Avrupa standartlarında” diyerek, “4. Murat Ahmet Peke Baba hazretlerimizin yapmış olduğu camii 4. Murat o yıllarda. Şimdi biz oranın ışıklandırmasını bitirdik ramazanda araya girmeden kazandırdık orayı. Belediye binamız zaten yıkılmış gidiyordu herkes malum görüyordu. Allah’a şükür yüzde altmışını tamamladım. Geldiğimin ikinci günü kazmayı vurdum. İnşallah Allah nasip ederse 20 güne kadar belediye binamızı bitireceğim. Camimiz zaten bitti. Taziye evinin tuvaletleri çok kötü bir şekildeydi. Oraları hep yeni baştan yaptırdım. Avrupa standartlarında yaptırdım. Yaptığım her şey Avrupa standartlarında. Mali hizmetler müdürüm, yazı işleri müdürüm onlarla devamlı istişare ederek önemli gereken neyse yapıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz” ifadelerinde bulundu. Öte yandan Başkan Mehmet Enis Doğan “Mollakendi Belediyesi 1/1000’lik uygulamalı imar planı yapım işimizde kurum görüşleri tamamlanmak üzere. Hâlihazır harita çizimlerimiz tamamlandı. 1-2 gün içerisinde teslim edilecek. Jeolojik Etütlerimiz 52 noktada olacak şekilde belde genelinde başladı. Yine bu etütlerimizin son 5 adedi kaldı. Akabinde en geç 10 gün içerisinde tamamlanıp teslim edilecek. Jeofizik Etütlerimiz tamamlandı evraklar teslim aşamasında. Halihazır haritalarımızın tamamlanması ile SUKAP içme suyu projelerimizin çizim işlemlerinde de büyük ölçüde ilerleme kat edildi. Ortalama bayram sonrasında projelerimiz de teslim edilecek” dedi.


Elazığ Son Haber
 

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Okullarımızı Onarıyoruz

Mollakendi Belediyesi beldede bulunan okullara verdiği desteği sürdürüyor. Öğrencilerin daha iyi fiziki ortamlarda öğrenim görmeleri için belediye tarafından Karşıbağ İlköğretim Okulu Anasınıfına laminat parke, Güntaşı İlköğretim Okulu’nun ise boya ve tadilat işlemleri yapıldı.
Gerçekleştirilen çalışmalar sonrası öğrenciler belediye başkanı Mehmet Enis Doğan’a teşekkür ederek, onarım işlemleri sonrasında fiziki şartların daha iyi olduğunu belirttiler.

BAŞKAN DOĞAN “GENÇLİĞİMİZ GELECEĞİMİZDİR”
Okullara yapılan çalışmaların bundan sonra da devam edeceğini kaydeden Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan açıklamasında şunları söyledi:
 “Beldemizde bulunan Karşıbağ İlköğretim Okulu Anasınıfının laminat parkesi ile Güntaşı İlköğretim Okulumuzun boya ve tadilat işlemlerini belediyemiz olarak üstlendik ve tamamladık. Kıymetli yavrularımızın eğitim gördükleri okulların fiziki şartlarını elimizden geldiğince düzelteceğiz. Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin her daim yanlarında olacağımızı belirtmek istiyorum. Bu duygu ve düşüncelerle beldemizde bulunan okullarda yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum.”
 

DEVAMI

Milletvekili Bulut’tan Ziyaret

AK Parti MKYK Üyesi Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Bulut, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Kısa zamanda gerçekleşen hizmetler gösteriyor ki uzun zamanda da güzel işler yapacaksınız. Yola çıktığımız ilk andan beri bizler size güvenmiştik, güvenimizi boşa çıkarmayacağınızı çok iyi biliyorum. Mollakendi beldemize girdiğimiz andan itibaren birçok şeyin değiştiğine şahit olduk. Belediye binası tadilatından tutunda Güntaşı Mahallesi’ne kazandırılan hizmetler gözle görülür hizmetlerdir. Burada güzel bir ekip çalışması var. El birliği ve güç birliğiyle bizlere inanan güvenen hiç kimseyi mahcup etmeyeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle bundan sonra yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyorum.”

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi:
“Beldemize gelerek bizleri ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Allah devletimize zeval vermesin, Cumhurbaşkanımızın eksikliğini vermesin. Hizmetlerimizi gerçekleştirmemizde sizlerin desteği çok oldu. Hiçbir konuda bizleri kırmadınız ve bizi geri çevirmediniz. Aday adaylığı dönemimden, adaylığıma kadar geçen süreçte hep yanımda oldunuz. Sizleri mahcup etmeyeceğimi ve fakirin fukaranın hakkını gözeteceğimi belirtmiştim. Bundan sonra da aynı mantıkla çalışacağımı belirterek, ziyaretinizden dolayı onur duyduğumu ifade etmek istiyorum.”

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut daha sonra Güntaşı Mahallesi’ne geçerek burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Bulut, belediye tarafından hizmete sunulan havuz ve şelalenin hayırlı olmasını dileyerek, Başkan Doğan’a bundan sonraki çalışmalarında kolaylıklar temenni etti.

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Enis DOĞAN
MOLLAKENDİ BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • HALKLA İÇ İÇE
  • Türbeler
  • Beldemizden Resimler

Videolar

  • Mollakendi Tanıtım