Mollakendi Belediyesi

Bin Çocuğa Bayramlık

Belediyemizden Haberler

Bin Çocuğa Bayramlık

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi beldedeki çocukları sevindirdi. Bin çocuğa bayramlık hediyesinde bulunan Başkan Doğan, beldedeki evleri tek tek gezerek çocukların bayram hediyelerini takdim etti.
Göreve başladığı günden itibaren belde sakinleriyle sürekli iç içe olan Başkan Doğan, Ramazan Bayramı için beldede ikamet eden çocuklara 175 TL hediye çeki sunarak bayramlık kıyafetlerini almalarını sağladı. Belde sakinleri ise başkanın bu jesti karşısında mutlu olduklarını belirterek, Başkan Doğan’a minnettar olduklarını dile getirdiler.
Belde sakinlerinin mutluluğu adına bundan sonra da benzer projeleri hayata geçireceklerinin altını çizen Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan açıklamasında şunları ifade etti:
“Göreve başladığımız günden itibaren belde sakinlerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz ve onların sorunlarına çözüm bulmak adına elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Belediye binamızın tadilat çalışmalarında sona geldik. Bayram sonrası bütün belde sakinlerimizle yenilenen yüzüyle belediye binasında bir arada olacağız. Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde beldemizde ikamet eden bin yavrumuza bayramlık kıyafetlerini almaları için 175 TL hediye çekini takdim ettik. Sevgili yavrularımızın mutlu olmaları adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle ilk günkü azim ve heyecanla çalışmalarımızı sürdüreceğiz

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Başkan Doğanın Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Doğan, mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Cumhuriyetimizin değerlerini, demokrasiyle taçlandırma başarısı gösteren Ülkemiz, barışı esas alan dış politikasıyla, köklü tarihi geçmişi, zengin kültürü ve jeopolitik konumuyla bölgemizin ve dünyanın parlayan yıldızı haline gelmiştir.

Cumhuriyetimiz, gücünü milletimizin ortak iradesinden alarak çok önemli mesafeler kat etmiş ve belirlediği 2023 hedeflerine doğru kutlu yürüyüşünü sürdürmektedir. Aziz şehitlerimizin kanlarıyla ve milletimizin büyük fedakârlıklarla kurduğu Cumhuriyetimizi sonsuza kadar yaşatmak hepimizin en önemli görevi ve sorumluluğudur.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyor, tüm hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularla kutluyorum.”

DEVAMI

Hayırlı Olsun Ziyaretlerinde Bulunduk

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Alay Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Mehmet Enis Doğan, ziyaretlerinde Başsavcı Köse, Emniyet Müdürü Sel ve İl Jandarma Komutanı İnan'a görevlerinde başarı dileklerini iletti.

Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti:
“Elazığ'ın huzuru ve güvenliği için kurumlar arası işbirliğinin son derece önemli olduğunu vurgulayarak: "Güvenlik güçlerimizin her zaman yanındayız. Bize ne görev düşerse seve seve yaparız. Bu kapsamda Cumhuriyet Başsavcısı Osman Köse, İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve İl Jandarma Komutanı Albay Gökhan İnan'ı makamlarında ziyaret ettik. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledik. Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek amacıyla, kamu kurum ve kuruluşlarının desteği çok önemli. Bu kapsamda karşılıklı işbirliği içinde ilimize ve hemşerilerimize en iyi hizmeti vermeleri konusunda bizler de üzerimize düşeni yapmak için gayret sarf edeceğiz."
 
 

DEVAMI

Başkanımız

baskan
Mehmet Enis DOĞAN
MOLLAKENDİ BELEDİYE BAŞKANI

Etkinlik Takvimi

Foto Galeri

  • HALKLA İÇ İÇE
  • Türbeler
  • Beldemizden Resimler

Videolar

  • Mollakendi Tanıtım